Kde jste: Virtuální realita

Hyper BOBOVR Z4 souprava pro virtuální realitu

Hyper BOBOVR Z4 souprava pro virtuální realitu
Souprava pro virtuální realitu s integrovanými sluchátky Hyper BOBOVR Z4 pro vás ve spolupráci s vaším chytrým telefonem vytvoří zcela nový svět plný intenzivních vjemů útočících na vaše smysly.
Výrobce:
HYPER
Kód výrobce zboží:
HY-77303000
Katalogové číslo zboží:
958IH26422

Cena s DPH:

932,- CZK

Cena bez DPH:
771,- CZK
Recyklační poplatky:
0,60
Dostupnost:
Skladem

Vložit ks
Hyper BOBOVR Z4 souprava pro virtuální realitu
Hyper BOBOVR Z4 souprava pro virtuální realitu
Hyper BOBOVR Z4 souprava pro virtuální realitu
Hyper BOBOVR Z4 souprava pro virtuální realitu

Podrobnosti:
Vyzkoušejte technologii budoucnosti, neuvěřitelně sugestivní 3D aplikace i 360° videa na vás už netrpělivě čekají. Díky bezkonkurenčnímu zornému poli 120°, kvalitnímu 3D surround zvuku, precizně rozložené hmotnosti a širokým možnostem přizpůsobení brzy zapomenete na své okolí a budete si nerušeně užívat nových zážitků, aniž byste opustili pohodlí svého gauče.

Potřebujete jen chytrý telefon s úhlopříčkou 4” až 6” a odpovídající hardwarovou výbavou. Pomocí tlačítek brýlí můžete ovládat aplikace, nastavovat hlasitost a dokonce přijímat telefonní hovory bez nutnosti soupravu sundavat.Skutečně osobní 3D kino
Vložte svůj chytrý telefon, nasaďte Hyper BOBOVR Z4 a rázem budete přeneseni do zcela nového světa. Představte si vlastní soukromé kino s obřím plátnem všude okolo vás. Kino, kde se promítá ve 3D a v kvalitním rozlišení, kamkoliv otočíte svůj pohled. Vydejte se na tropickou pláž, prozkoumejte život na vzdálené planetě nebo se proleťte vesmírnou lodí a ani na krok se přitom nebudete muset vzdálit od své pohovky. Jakékoliv 360° video a jakákoliv aplikace kompatibilní s Google Cardboard bude kompatibilní i s Hyper BOBOVR Z4.

Na rozdíl od konkurenčních řešení, která se většinou nedostanou přes 100°, nabízí Hyper BOBOVR Z4 zorné pole neuvěřitelných 120°, což téměř odpovídá přirozenému zornému poli. Budete tak doslova pohlceni virtuálním světem kolem vás.Kompletní zážitek díky 3D surround zvuku
Bez kvalitního zvuku by ale byla vaše návštěva ve virtuální realitě pouze poloviční, a proto jsou nedílnou součástí soupravy Hyper BOBOVR Z4 sluchátka, která dosednou komfortně na vaše uši a pomůžou je izolovat od okolního světa. Zvukoví inženýři zde odvedli velký kus práce a vytvořili lehké a pevné membrány s průměrem poctivých 40 mm, které dokážou rozehrát průzračné výšky i explozivní basy a nabídnout všeobklopující 3D surround sound plný zvukových efektů. Optimální hodnota odporu 32 ohmů zároveň garantuje dostatečně silný výstupní signál.V říši divů za pár vteřin
Jednoduše vyklopte přední kryt brýlí v úhlu 35° a do určeného prostoru vložte chytrý telefon velikosti 4” až 6”. Ten je ve správné pozici fixován pogumovanou opěrkou a dvojicí nastavitelných bočnic, které jej účinně chrání proti prokluzování nebo dokonce vypadnutí. Pro připojení telefonu k integrovaným sluchátkám a mikrofonu jsou brýle opatřeny konektorem jack 3,5 mm. Proti přehřátí chrání chytrý telefon uvnitř brýlí sofistikovaný systém ventilace.

Přední kryt je poloprůhledný, díky tomu zůstává funkční zadní kamera telefonu a soupravu lze používat i s aplikacemi pro rozšířenou realitu.Realita, která sedne každému
Ať jste mladí nebo ještě mladší, s brýlemi či bez, Hyper BOBOVR Z4 sedne skvěle na každou tvář. Vnitřní polstrované okraje z měkké kůže s náplní z prodyšné paměťové pěny brání proniknutí vnějšího světla a zároveň si dlouhodobě udrží svůj tvar. Polstrování je velmi šetrné k pokožce a k celkovému pohodlí přispívá i systém ventilace tváře.

Boční tlačítka upravují vzdálenost telefonu od čoček a slouží ke korekci ostření, horním kolečkem nastavíte vzájemnou vzdálenost čoček, aby váš pohled nerušily černé okraje. Vespod brýlí se nachází ovládací tlačítko simulující dotyk obrazovky a také kolečko pro nastavení hlasitosti.

Kolečkem hlasitosti lze také přijímat telefonické hovory, pozastavit přehrávání nebo skočit na další track při poslechu hudby stejně jako u klasického ovládání sluchátek.

Samozřejmostí je možnost přizpůsobit si délku jednotlivých náhlavních popruhů. K optimálnímu rozložení už tak dost nízké hmotnosti výrazně pomáhá i plochá čelní opěrka. Také vzdálenost sluchátek lze jednoduše měnit.Vlastnosti:
Náhlavní souprava pro virtuální realitu – brýle s integrovanými sluchátky
Určeno pro chytré telefony velikosti 4” až 6” a systémem iOS nebo Android
Výkonná sluchátka s průměrem měničů 40 mm a odporem 32 ohm
Průzračné výšky a explozivní basy pro realistický 3D surround zvuk
Vysoce kvalitní čočky s ohniskovou vzdáleností 35 mm poskytující zorné pole 120°
Tlačítko pro kontrolu hlasitosti, ovládání přehrávání, vyřizování hovorů
Tlačítko "Google Cardboard”
Nastavitelné pogumované úchyty a opěrka pro telefon
Přizpůsobení ostření (dioptrie) v rozsahu 0o~800o pro krátkozrakost a 0o~400o pro dalekozrakost
Nastavitelná rozteč čoček pro obraz bez černých okrajů
Pohodlné i s dioptrickými brýlemi, vhodné pro dospělé i děti
Nastavitelné náhlavní pásky a čelní opěrka pro rovnoměrně rozložení hmotnosti
Poloprůhledný kryt pro použití s aplikacemi pro rozšířenou realitu (Augmented Reality)
Účinný systém ventilace chytrého telefonu i tváře
Extra lehké a pohodlné provedení (410 g)
Nastavitelná vzdálenost sluchátek
Hadřík z mikrovlákna součástí balení
Kompatibilní s jakoukoliv aplikací pro Google Cardboard
3,5 mm jack pro připojení sluchátek a mikrofonu k chytrému telefonu

Chcete se zeptat?

Eshop je uzavřen!

Eshop jsme uzavřeli, nelze tedy nakupovat.
Zákazníků se omlouváme.