Kde jste: Drony a vozítka

LRP kvadrokoptéra H4 Gravit Micro 2.0 set, 130 mm, RC set 2,4GHz

LRP kvadrokoptéra H4 Gravit Micro 2.0 set, 130 mm, RC set 2,4GHz
Popis: RC set kvadrokoptéry se 4-kanálovou RC soupravou 2.4GHz, 1x LiPo aku 300mAh a nabíječem kompletně připravený k letu. Rozpětí ramen 130mm, letová hmotnost 44g. Naše micro kvadrokoptéra s vyn...
Výrobce:
NONAME
Kód výrobce zboží:
L220702
Katalogové číslo zboží:
958TM701
Recyklační poplatky:
2,00
Dostupnost:
Toto zboží již není k dispozici. Prodej skončil.

Vložit ks

Podrobnosti:
Popis:
RC set kvadrokoptéry se 4-kanálovou RC soupravou 2.4GHz, 1x LiPo aku 300mAh a nabíječem kompletně připravený k letu. Rozpětí ramen 130mm, letová hmotnost 44g.

Naše micro kvadrokoptéra s vynikajícími letovými vlastnostmi je konstruovaná tak, aby "přežila" i hrubé zacházení. Konstrukce z kvalitního pružného plastu chrání všechny části modelu proti poškození a zároveň dává této kvadrokoptéře nezaměnitelný vzhled, který zaujme nejednoho pozorovatele. Díky kvalitní řídící jednotce je tento model velmi stabilní, ale dokáže být i velmi živý. Pomocí přepínání letového módu lze nastavit MÓD1 - pro začátečníky, nebo MÓD2 - akrobatický.

K modelu je dodáván čtyřkanálový vysílač 2,4GHz v módu 2, na kterém lze nastavit směr "automatického lopingu" Model je vybaven i osvětlením, díky kterému lze s modelem létat i za tmy. Osvětlení je možné vypnout/zapnout dálkově z vysílače.

Řídící jednotka je umístěna na jedné desce spolu s přijímačem 2,4 GHz, gyroskopickým systémem a regulátory otáček. Stejně jako vrtule, je chráněna odolným plastem proti poškození.

Pro napájení kvadrokoptéry slouží LiPo akumulátor 240 mAh/25C, který dodává modelu energii na 5 - 8 minut letu. S modelem je dodáván jeden pohonný akumulátor. K nabíjení slouží nabíječ, který je napájen z USB konektoru a pomocí kterého lze nabíjet oba dva akumulátory najednou.

Ke zprovoznění modelu budete potřebovat dokoupit 4 tužkové alkalické baterie, nebo NiMH akumulátory.

RC set H4 Gravit Micro obsahuje:
kompletně sestavený model kvadrokoptéry
čtyřkanálový vysílač 2,4 GHz
1x LiPo akumulátor 300 mAh/25C
4x náhradní vrtule
nabíječ pohonného akumulátoru
USB kabel pro napájení nabíječe.

vlastnosti:
Délka: 210 mm
Průměr nosného rotoru: 63 mm
Hmotnost: 44 g
Výška: 35 mm
Ovládané funkce: M(4),Kl,Kp,Vr
Stavební náročnost: S0
Náročnost pilotáže: P0

Chcete se zeptat?

Eshop je uzavřen!

Eshop jsme uzavřeli, nelze tedy nakupovat.
Zákazníků se omlouváme.