Kde jste: GPS navigační systémy

Navitel GPS a kamera do auta RE900

Navitel GPS a kamera do auta RE900
NAVITEL RE900 FULL HD je multifunkční zařízení 2v1, které kombinuje funkci záznamové kamery do auta s GPS navigací. Zařízení je vybaveno všemi funkcemi, které jsou potřebné pro zajištění...
Výrobce:
DEVIA
Kód výrobce zboží:
CAMNAVIRE900
Katalogové číslo zboží:
9589400344

Cena s DPH:

3280,- CZK

Cena bez DPH:
2711,- CZK
Dostupnost:
Skladem

Vložit ks

Podrobnosti:
NAVITEL RE900 FULL HD je multifunkční zařízení 2v1, které kombinuje funkci záznamové kamery do auta s GPS navigací. Zařízení je vybaveno všemi funkcemi, které jsou potřebné pro zajištění snadné komunikace na cestách: technologie 3G, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, FM-transmiter. V případě, že není k dispozici přístup na Wi-Fi síť, je možnost vložit do zařízení SIM kartu.

Zařízení NAVITEL RE900 FULL HD je vybaveno moderní kamerou OmniVision s 5-vrstvou skleněnou čočkou a širokým úhlem záběru 140° pro přehledné a detailní záznamy. Frekvence snímků 30 fps poskytuje vysoce kvalitní záznamy jak v noci, tak ve slunečných dnech. Citlivý mikrofon umožňuje kvalitní záznam zvuku a díky vestavěnému G-senzoru nepřijdete o kritické záznamy při silničních nehodách.

NAVITEL RE900 FULL HD je také osobním navigačním zařízením poskytující offline navigaci s předinstalovanými mapami 43 evropských zemí, Ruska, Běloruska, Kazachstánu a Ukrajiny. Mapy obsahují aktuální informace o silniční síti, databázi SPEEDCAM upozorňující řidiče na rychlostní kamery a radary, rozsáhlou databázi bodů zájmu (POI) a 3D objekty. V případě online režimu jsou k dispozici také aktuální informace o hustotě provozu, které jsou brány v potaz při vypočítávání trasy a jsou zobrazeny přímo v navigaci.

Technická specifikace:
* typ displeje IPS
* velikost displeje 5“
* rozlišení displeje 1280 x 720
* dotykový displej s podsvícením
* úhel záběru 140 stupňů
* typ objektivu 5-vrstvá skleněná čočka
* formát videa MOV (H.264)
* nahrávání ve smyčce, ochrana záznamů
* micro SD karta až 64 GB
* rozhraní mini USB port, micro SD slot, micro SIM card slot
* reproduktor, mikrofon
* Bluetooth

Obsah balení:
* Zařízení NAVITEL RE900 FULL HD
* Držák do auta (na čelní sklo)
* Adaptér do auta 12/24 V
* USB kabel
* Uživatelská příručka
* Záruční listChcete se zeptat?

Eshop je uzavřen!

Eshop jsme uzavřeli, nelze tedy nakupovat.
Zákazníků se omlouváme.