Kde jste: Virtuální realita

Samsung GALAXY Gear VR 2017, Black

Samsung GALAXY Gear VR 2017, Black
Nasaďte si brýle a zažijte virtuální realitu s ergonomickým designem brýlí Gear VR. Brýle VR SM-R324NZAAXEZ jsou opatřeny měkkými a pružnými vycpávkami, které poskytují maximální pohodlí. Takřka ne...
Výrobce:
SAMSUNG
Kód výrobce zboží:
SM-R324NZAAXEZ
Katalogové číslo zboží:
95SGH992B2B
Dostupnost:
Toto zboží již není k dispozici. Prodej skončil.

Vložit ks

Podrobnosti:
Nasaďte si brýle a zažijte virtuální realitu s ergonomickým designem brýlí Gear VR. Brýle VR SM-R324NZAAXEZ jsou opatřeny měkkými a pružnými vycpávkami, které poskytují maximální pohodlí.

Takřka neucítíte, že je máte na sobě. Design Gear VR poskytuje vysoký komfort a současně znemožňuje externím faktorům, jako je například sluneční světlo, aby negativně ovlivnily váš zážitek. Pěnová výztuž z měkkého materiálu přilne na tvář, popruh s nastavitelnou délkou pak zařízení drží na místě bez nechtěných pohybů.

Set s ovladačem pro virtuální realitu, který nabízí maximální možnou kompatibilitu díky podpoře USB typu C a micro USB rozhraní. Zařízení spolupracuje s mobilními telefony Samsung Galaxy S8, S8+, S7, S7 edge, Note5, S6 edge+, S6, S6 edge. Úhel pohledu je rovný 101°. Jednotka využívá gyroskopu, akcelerometru a senzoru přiblížení. Ovladač vyžaduje baterii typu AAA, má tříbarevný LED indikátor a obsahuje gyroskop, akcelerometr i touchpad k ovládání.

Hmotnost zařízení je 345 g. Rozměry jsou 207.8 x 122.5 x 98.6 mm.

Chcete se zeptat?

Eshop je uzavřen!

Eshop jsme uzavřeli, nelze tedy nakupovat.
Zákazníků se omlouváme.